Про це 24 Каналу розповів представник ГУР МО Андрій Юсов, зауваживши, що, судячи з ландшафтів на відео, Пригожин дійсно перебуває в Африці.

Дивіться також Маленькі дияволи: чому вагнерівці в Африці не такі потужні, як розповідають пропагандисти

Чому Пригожин поїхав в Африку

Як наголосив Юсов, ще з самого початку заколоту в ГУР повідомляли, що Білорусь – транзитний та логістичний майданчик. Основні зусилля вагнерівці покладатимуть на Африку, де в них крутиться бізнес та криваві гроші.

Так звана загроза від вагнерівців на кордоні з Україною, Польщею та країнами Балтії – це звичайна російська ІПСО. Не більше.

Багато людей зважали на це і серйозно відреагували. Але це все російська ІПСО. Давайте дослухатися до перевірених та надійних джерел,
– зауважив Юсов.

Дивіться розмову з Андрієм Юсовим на ютубі 24 Каналу

Загалом такий план у Пригожина був з самого початку заколоту. Однак його внутрішньоросійська історія також ще не закінчилася. Також Білорусь час від часу будуть використовувати як майданчик для інформаційних та інших заходів.

Де зараз Пригожин: останні новини

  • У Центрі національного спротиву з посиланням на білоруське підпілля повідомляли, що вагнерівці вирішили покинути Білорусь. Їхня чисельність зменшилася на понад 1 тисячу осіб – з 5,8 до 4,4 тисячі. Вони або йдуть у відпустку, або їдуть в Африку.
  • Згодом ватажок вагнерівців Пригожин записав відео з Африки. Він розповідав про спекотну погоду та потребу в нових "богатирях". Адже попередніх утилізували в Україні.
  • Журналіст-розслідувач Bellingcat Христо Грозєв вважає, що доля Пригожина вже вирішена. За пів року ватажок "Вагнера" або помре, або почне новий заколот.
  • Після невдалої спроби заколоту, яка почалася у червні, Пригожин разом з вагнерівськими командирами начебто приїхав до Кремля. У них була зустріч з Путіним та керівництвом Росії, яка тривала аж три години. Тоді посіпака диктатора Дмітрій Пєсков переконував, що не знає нічого про долю Пригожина після спроби заколоту.