Прігожин зізнався що йому належить ПВК "вагнера"

Таку заяву оприлюднила компанія "кухаря" владіміра путіна "Конкордр" у заборонених в Україні російських соцмережах, повідомляє 24 канал.

Цікаво IT-армія зламала сайт ПВК "вагнера": відомі персональні дані кожного найманця

У 2014 році я, як і багато інших бізнесменів, їздив на полігони, де збиралися "козачки", і намагався смітити грошима, щоб набрати групу, яка поїде та захистить росіян,
– заявив прігожин.

Однак на цих полігонах, за словами бізнесмена, були лише шахраї. Отож він буцімто вирішив сам зібрати людей і зброю.

"З цього моменту, 1 травня 2014 року, і народилася група патріотів, яка згодом набула назву БТГ "вагнер", – сказав "кухар" путіна.

Далі він набрехав про те, як вагнерівці "звільняти" Донбас, а не нищили його, як було насправді.

Як бізнесмен заперечував причетність до бойовиків

Багато років прігожин відкидав будь-яку причетність до вагнерівців. Він навіть "дивувався факту існування ПВК". Водночас у вересні в мережі з'явилося відео, на якому маріонетка путіна закликав в'язнів вступати у ПВК "вагнера". При цьому він обіцяв прощення всіх злочинів й відправлення після фронту додому. Єдиний злочин, мовляв, – дезертирство.

Нещодавно прігожин навіть сказав, що його син – вагнерівець і зараз він буцімто у "гарячій точці".

Вагнерівці – найманці, які вбивають за гроші

Військовий експерт Ігаль Левін розповів, що вагнерівці – це не приватна військова компанія у класичному розумінні. Вони існують окремо від збройних сил росії й не підкорюються ніяким конвенціям і не мають жодних обов'язків, крім одного – вбивати за гроші.

Загалом ПВК "Вагнера" поділяється на кілька категорій людей. Серед них є ветерани, які не бачать свого життя без війни, люди з різними психологічними відхиленнями, тобто вбивці та маніяки. Третя категорія – найманці, які є "гарматним м'ясом". Їх використовують як першу пробивну піхоту.

Дивіться більше – деталі про ролик прігожина з в'язнями: відео