На сцені встановили символічний порожній стілець, де мав би сидіти ув'язнений журналіст. Таких стільців було кілька – на згадку про авторів, які не могли бути присутні через ув’язнення, переслідування чи зникнення.

Важливо! На коліна – тільки перед Богом, – політв’язень Приходько звернувся до українців з-за ґрат: фото

На сцені виступали знайомі Асеєва та непересічні особистості, а просто небайдужі читали фрагменти з його текстів та виконували на його честь пісні.

Станіслав Асеєв – це приклад боротьби, адже від самого початку російської агресії він писав свої матеріали для багатьох українських видань. Це надзвичайно сміливий хлопець і він потрібен Україні тут, а не в лапах терористів,
– заявила Соколова.

А колишній політв'язень, викладач Асєєва Ігор Козловський додав, що він намагається визволити наших хлопців з полону, тому для нього це не просто акція, це скоріш обов'язок.


Станіслав Асєєв

Станіслав Асєєв працював в окупованому Донецьку як журналіст під псевдонімом Станіслав Васін – висвітлював правду про окуповані території. Проте у травні 2017 року його ув'язнили бойовики так званої "ДНР". Цьогоріч у жовтні журналіста засудили до 15 років ув’язнення – за шпигунство, екстримізм і заклики проти територіальної цілісності.