Як стало відомо, порушником виявився росіянин. Його вже затримали.

До теми Впав з обриву: у Карпатах врятували ухилянта, який хотів переплисти Тису

Росіянин на матраці переплив Західний Буг

Як повідомили прикордонники, військовослужбовці відділу "Рівне" затримали росіянина, який переплив на матраці Західний Буг, аби потрапити в Україну.

Чоловіка зупинив прикордонний наряд, щойно він перетнув кордон. За словами росіянина, він буцімто жив в Україні, а після виїзду за кордон легально не міг повернутися назад.

Після складання усіх відповідних документів правопорушник відповідатиме згідно з чинним законодавством України,
– зазначили прикордонники.


Росіянина затримали / фото ДПСУ

Скільки чоловіків загинуло, намагаючись незаконно перетнути кордон

Директор Департаменту охорони держкордону Леонід Баран раніше розповів, що найчастіше причиною гибелі людей на кордоні стають погодні умови. Окрім того, відомо, що найчастіше чоловіки намагаються перетнути кордон у Західних областях, зокрема на Закарпатті, де природа особливо жорстока.

Як стало відомо, за осінньо-зимовий період кількість смертей становить щонайменше 10 осіб.

Молдаванин на гумовому човні переплив Дністер заради українки

У листопаді 2022 року громадянин Молдови на гумовому надувному човні переплив річку Дністер з Молдови в Україну, аби побачитися з коханою. Про серйозність намірів залицяльника свідчило те, що він, не зважаючи на ризикований план, подолав небезпечну водну перешкоду уночі та ще й без весел.

Іноземець розповів, що під час останнього візиту в Україну він порушив правила перебування, за що його притягнули до адміністративної відповідальності. Як з’ясувалося, призначений штраф він не сплатив, крім того, йому заборонили в’їзд в Україну до 2027 року. Через це чоловік вирішив перетнути кордон у незаконний спосіб.