Окрім "тролінгу" пособників російських силовиків, хакери отримали доступ до необхідних даних. Україна використає їх для посилення оборони держави.

Дивіться також Той, хто краде мільярди․ Як заступник голови Держдуми воює з російськими елітами заради грошей

Щире привітання зі святом

Відвідувачі 17 сайтів компаній Краснодарського краю побачили замість початкової сторінки цікавий фотоколаж. На ньому красувався закривавлений голова росгвардії Віктор Золотов та усміхнений генерал Валерій Залужний поряд. Таким чином підприємства привітали з днем російської гвардії, який загарбники святкують 2 вересня.

Повідомляється, що хакери атакували сайти компаній, які безпосередньо допомагали російським силовикам. Підприємства надавали інформаційне, енергетичне та логістичне забезпечення росгвардії у Краснодарському регіоні.

Окрім залишеного привітання хакери також отримали важливу інформацію, яка допоможе перемогти Росію.

Здобуті в ході операції дані з серверів ворога успішно реалізовуються на користь оборони України,
– написали в Управлінні стратегічних комунікацій.

Привітання з днем російської гвардії / СтратКом ЗСУ

Інші хакерські атаки на окупантів

  • Прямо на День Незалежності України у низці російських міст українські хакери зламали камери зі звуком та ввімкнули державний гімн. Гімн чули у кафе, крамницях, складах та на СТО у Єкатеринбурзі, Анапі, Нижньому Новгороді, Москві, Бєлгороді, Кірові, Новосибірську.
  • На початку серпня хакери зламали реєстр нерухомості Москви – вони здобули необхідну інформацію та знищили інфраструктуру сайту і базу данних. Україна отримала дані всіх жителів Москви, зокрема, чиновників, політиків, військових та представників спецслужб, які володіють нерухомістю у столиці та підтримують війну.
  • Також нещодавно Україна отримала дані з пошти російського полковника Грігорія Зана, який розганяв мітинги у Херсоні й катував місцевих. Виявилося, що окупант любить красти гроші, а також не платить аліменти колишнім дружинам.