Народні депутати підтримали у другому читанні та в цілому ЗП7163 про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях!

Читайте також: Реінтеграція Донбасу: які серйозні зміни чекають українців

Закон 7163 визнає Росію агресором, вводить на законодавчому рівні поняття "російська окупаційна влада" та "російські окупаційні війська".

Закон надає повноваження Збройним силам України та іншим державним підрозділам реалізовувати заходи, спрямовані на відсіч російської збройної агресії, керуючись 51 статтею Статуту ООН.

Законопроект чітко встановлює, хто є ворогом України – це країна-агресор Російська Федерація, визначає наслідки цієї агресії – окупація території України в Донецькій та Луганській областях та в Криму.

Закон дає відповідь на питання – що робити для звільнення цих територій, повернення повного контролю та забезпечення суверенітету, забезпечення захисту прав та свобод наших громадян, забезпечення конституційного ладу, в тому числі, шляхом проведення виборів, але тільки після повного звільнення цих територій.

Читайте також: Як депутати голосували за законопроект про реінтеграцію Донбасу: неочікувані деталі