Таку думку 24 Каналу висловив ексспівробітник КДБ Сергій Жирнов, зауваживши, що пертурбації в міноборони приведуть Росію до колапсу. Він також припустив, що в Росії може відбутись військовий переворот.

Дивіться також "Неграмотні генерали": опозиційний журналіст пояснив перестановки в оборонному блоці Росії

Вигідно для України

За словами Жирнова, зміна воєнного кабінету в Росії є дуже хорошою новиною для України. Така пертурбація центрального апарату міноборони приведе до того, що він буде паралізований протягом 6 місяців.

Завжди, коли приходить новий міністр, нові заступники, потім, можливо, змінять когось із начальників військових округів, потім змінять командирів військових частин і т.д. В результаті прийде повний колапс міноборони,
– зауважив ексспівробітник КДБ.

В міноборони зараз, на думку Жирнова, всі будуть боятись брати хабарі. Через це не будуть розв'язувати різні питання.

В армії, яка звикла до мільярдного пограбування, може "поїхати дах". В Росії може відбутись військовий переворот,
– припустив ексспівробітник КДБ.

Система, яку збудував Сєргєй Шойгу, трималась на хабарях, однак водночас працювала погано. Зараз може відбутись момент, коли Бєлоусов буде намагатись це все прибрати.

Можуть навести порядки до такої міри, що працювати не буде взагалі нічого,
– додав Жирнов.

Міноборони Росії: останні новини

  • Ще коли Шойгу був на посаді міністра оборони, його заступника Тимура Іванова заарештували за хабар. Слідчий комітет подробиць справи не навів. З огляду на статтю, мовиться про понад один мільйон рублів.
  • Новий міністр оборони Росії Бєлоусов не має військового досвіду, з цією галуззю його пов'язує хіба що медаль "100 років військово-повітряним силам". Бєлоусов економіст за фахом, як і його батько, і працював у різноманітних інститутах при Російській академії наук.
  • Тимчасом Сєргєй Шойгу буде секретарем Радбезу замість Ніколая Патрушева. Колись Дмітрія Патрушева готували, як наступника Владіміра Путіна, але зараз він просто "сидить у кутку". Шойгу ж став символом для росіян.