Речниця Білого дому Джен Псакі поспілкувалася з журналістами, яких дуже цікавили теми розмови Донфрід та Лаврова. І розкрила деякі подробиці, хоча офіційних повідомлень про результати зустрічі ще не було.

До теми Поступок Путіну не буде, – помічниця Блінкена перед візитом у Москву

Про що говорять Донфрід та Лавров

У Білому домі розповіли, про що доручили поговорити представниці Державного департаменту Сполучених Штатів Америки Карен Донфрід із міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим.

Карен Донфрід перебуває в Москві, де зустрічається з російським керівництвом, аби висловити наше занепокоєння у зв’язку із силовою ескалацією Росії поблизу України,
– заявила речниця адміністрації Джо Байдена Джен Псакі.

Загалом, за словами Псакі:

  • Пані Донфрід поїхала до Росії, аби повідомити тамтешньому керівництву про занепокоєння США через силову ескалацію біля України.
  • Також представниці Держдепу дали завдання наголосити Лаврову на неприпустимості такої ескалації.
  • А ще Карен Донфрід переговорах із представниками російської влади окремо заявить про готовність Вашингтона до участі у дипломатичному розв'язанні конфлікту на Сході України.

Речниця Білого дому нагадала й про те, що напередодні Донфрід підтвердила керівництву України відданість США суверенітету й територіальній цілісності нашої держави.

Карен Донфрід вже зустрічалася в Україні з Дмитром Кулебою

У жовтні щойно призначена на посаду Донфрід говорила про Україну: що саме – дивіться у відео