Клопіт Пєскова

Хоча, з іншого боку, тут є думка щодо Санкт-Петербурга – там же одні націонал-зрадники живуть. Тож якщо з Фінляндії чи Швеції прилетить ракета, то так їм і треба, падлюкам. Адже тепер із підлітним часом виникли деякі нюанси.

Варте уваги До Путіна приїжджали найдорожчі психіатри

Але до чого веде Дмитро Сергійович "Вуса Пєскова"? Дмитро Сергійович цікавиться, що з власністю (Росії там – 24 канал). І він правильно робить, тому що в нього якраз маєток та помістя там.

Я його розумію, але, громадяни Росії, запитаймо себе: якщо ви почали війну із Заходом, то якого ви гроші зберігали на цьому Заході? Я знаю відповідь – щоб Путін не забрав, щоб ФСБ не відібрало. Триходівка геніальна.

Злодії вирішили згадати про мораль

Про злодійство захотіли поговорити? Це правильно. Річ у тім, що російські ракети та снаряди, які летять до українських міст, руйнують чиюсь власність. І виникає закономірне питання – хто за це заплатить? За це заплатить російський громадянин. Так-так, саме російський громадянин. Як, власне, вже заплатив за боєприпаси та артилерійські установки біля Сєверодонецька, де загинули сотні російських чоловіків.

Актуальне Війна з Україною скасовується: Росія перейшла на новий рівень

А то, коли вони якось про цю власність кажуть, хочеться запитати: падлюки кремлівські, а хто заплатить за пошкодження мого будинку в Києві? Хто? Чи священне право власності вже не працює? Е-е-е, хлопці, Україна – це вже Захід. І я вам про це вже казав, ще коли працював у Москві.

Якщо Україна нікому не потрібна (як заявив Лавров – 24 канал), то навіщо ви поклали тисячі російських чоловіків у землю за те, що вам не потрібно? Думаємо, думаємо. А щодо того, кому потрібна Україна, я знаю: вона потрібна нам. Цього достатньо, щоби за Україну вбивати російських окупантів.

Важливе – "Укрзалізниця" попросила російських окупантів забрати тіла своїх убитих: дивіться відео