Хто такий Князєв?

– Все життя я прожив в Україні і так сталось, що багато працював в карному розшуку, по суті, все свідоме життя.

Я не був впевнений до останнього, що стану головою Нацполіції, однак зізнаюсь, що хотів ним стати. Я прийняв рішення і готовий цю ношу нести стільки, скільки потрібно.

Основні пріоритети

Безпечні вулиці для громадян – я хочу, щоб люди спокійно ходили по вулицях та були в безпеці у себе вдома. Це кропітка робота усього багатотисячного колективу і за кілька днів ми цього точно не зробимо.

Реформи мають продовжуватись. Ми вже обігнали по якості реформи наших колег в інших правоохоронних органах. Ми перебудовуємось, а решта правоохоронної системи, можливо, не всигає так швидко.

Третій пріоритет – це налагодження роботи поліції в умовах війни на Донбасі. Бо нас зовнішній агресор і робота поліції в таких умовах дуже ускладнюється.

Незаконний видобуток бурштину

Не вся гілка правоохоронної системи вже реформувалась чи реформується такими темпами, як поліція. Коли прийде у правильне русло законодавча база – сама проблема зніметься "природнім шляхом".

– Під час мого несення служби на Рівненщині припадає це на закінчення серйозних змін у поліції – закінчилась переатестація, співробітники були морально пригнічені. Це призвело до тактичних і стратегічних помилок взаємодії з органами влади і місцевим населенням.

Трагедія в Княжичах

– Це катастрофа, це трагедія. Це в тому числі і непрофесіоналізм. Люди вбиті, вдови вдома. Все, що можна було порушити – порушили. Крапка.

– У поліції провели службове розслідування щодо перестрілки у Княжичах, результати якого передали слідчим ГПУ.

Про вільне володіння зброєю

– Зброя для громадян повинна бути чітко облікована. У нас війна і легалізаці зброї приведе до глобальних змін в суспільстві.

– Я б зараз не ризикував. Давайте спочатку закінчимо війну, суспільство заспокоїться, окріп осяде і тоді будемо приймати рішення.