Про це повідомили в державному підприємстві Moldelectrica. У компанії також зазначили, що вони взагалі не фіксували знеструмлень споживачів цього дня.

Читайте також Які типи ракет Росія запустила по Україні, що відбувається на фронті: головне з Генштабу

Невелике падіння напруги все ж було, проте воно не нашкодило

Енергетики розповіли про ризики відключень споживачів від світла у Молдові після масованих атак на Україну. Вони заявили, що цього разу перебоїв вдалося уникнути й знеструмлень не було.

Щоправда, о 14:26 і 14:30 таки зафіксували невеличке падіння напруги у деяких вузлах. Проте воно не було критичним і згодом усе прийшло в норму.

Запас потужності в молдовській енергосистемі допоміг нам уникнути падіння частоти мережі й відключення споживачів від електроенергії,
– пояснили в Moldelectrica.

Зверніть увагу Чи має Росія достатньо літаків для майбутніх ударів по Україні: що кажуть у ЗСУ

Що відомо про падіння ракети в Молдові 5 грудня

  • У понеділок, 5 грудня, росіяни влаштували чергову масовану атаку на територію України. Після початку повітряної тривоги почали надходити повідомлення про вибухи в різних регіонах країни.
  • Під час повітряних боїв одна з ракет знову впала в Молдові. Місцеві ЗМІ писали, що мовиться про ракету типу С-300, однак офіційних підтверджень цієї інформації наразі немає.
  • Секретар РНБО Олексій Данілов висловив свою впевненість щодо того, що ракета належить Росії. Варто зауважити, що одразу після інциденту російського дипломата Олега Васнєцова вигнали з країни.
  • Вибухотехніки дослідили небезпеку ракети, що впала. Вони переконані, що ризиків вибуху немає.