Росія здійснила уже вісім хвиль масованих атак на нашу державу. Попри це, у Кремля поки не вичерпується кількість літальних апаратів, зокрема бомбардувальників. Про це повідомив спікер командування ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телеканалу FREЕДОМ.

Читайте також Окупантів консультували енергетики: росіяни навмисно обрали для атаки пік морозів

Чи будуть ще масовані атаки

Наразі не можна сказати точно, коли Росія наступного разу масовано захоче обстріляти нашу державу, однак зі слів Юрія Ігната зрозуміло, що в окупантів є для цього достатньо можливостей.

На жаль, літаків цих достатньо — не тільки Ту-95, а й Ту-160. Один літак Ту-95 може від восьми ракет нести. Їх в Росії ще багато,
– сказав речник Повітряних Сил.

Також він зауважив, що йдеться про десятки бомбардувальників, тому стверджувати, що масованих ударів не буде, – точно не варто.

Росія похапцем виготовляє зброю

  • Більшість бомбардувальників Ту-95 базуються у Саратові та є доволі небезпечними. Важливо, що дальність польоту Х-101 – понад 5,5 тисячі кілометрів. Однак самих ракет, які переносить літальний апарат, у Росії не так і багато.
  • Як зазначають британські розслідувачі, для масованого ракетного удару по Україні 23 листопада окупанти використовували крилату зброю, яка була виготовлена влітку 2022 року. Тобто – це підтверджує те, що у ворога не такий великий запас зброї, але загарбники все ще можуть її виготовляти, попри санкції.
  • Водночас варто згадати, що представник розвідки Андрій Юсов констатував, що держава-терористка вичерпала свій високотехнологічний арсенал озброєння. Проте старих радянських ракет С-300 у ворога ще є певна кількість.