Потужна спека на Луганщині

Стовпчики термометрів підіймуться до +41 градуса у Луганській області. Таку спеку синоптики прогнозують ще всередині місяця – 15 – 16 серпня.

Цікаво Без спеки, але з дощами: якою буде погода на День Незалежності

У 20-х числах місяця температура повітря суттєво не зменшиться. Стовпчики термометрів триматимуться на рівні +38 градусів. Подихати свіжим, а не задушливим повітрям, мешканці регіону зможуть лише один день – 27 серпня. Тоді температура повітря опуститься до +23 градусів і випаде дощ, однак вже наступного дня повернеться спека.

До речі, на Луганщині спекотними будуть і ночі. Після +41 градуса вдень, температура повітря опуститься лише до +25 градусів.

Де ще чекати на спеку

У Херсоні +40 градусів прогнозують на неділю, 21 серпня. Потужна спека не спаде вже до кінця місяця, лише 28 серпня можливий невеликий дощ. При цьому стовпчики термометрів триматимуться на рівні +27 градусів.

У решті східних та південних областей також буде дуже спекотно, однак до +39 градусів температура не підійматиметься. Найменшу задуху прогнозують в Одесі.

Читайте також Південну Корею накрила найпотужніша за 80 років злива: 7 людей загинули, багато зникли безвісти

Цікаво, що спекотно буде і на Закарпатті. 20 серпня стовпчики термометрів в області підіймуться до +39 градусів. При цьому в інших західних регіонах повітря буде набагато свіжішим.