В ефірі 24 Каналу показали відео з істерикою російського пропагандиста Мардана. На ньому він бідкається, що, бачите, російські зірки шоубізнесу можуть бути "патріотами лише за гроші".

Дивіться також Кремль частково відновив інформаційний вплив у світі: в ISW пояснили, чого хоче досягти Росія

Мардан заявив, коли слухає українських зірок починає "злегка сумувати", бо українська естрада вмить стала патріотичною абсолютно щиро, а головне – безоплатно.

А наша творча інтелігенція досі показує "фігу в кишені". Якщо погоджується співати патріотичні пісні, то лише за бабло. А краще, щоб контракт був на рік вперед,
– зауважив пропагандист.

Нагадаємо, що саме Путінський прихвостень Мардан раніше цинічно зловтішатися від ударів російської армії по українських житлових будинках.

Російська пропаганда втрачає запал

Ведучий 24 Каналу нагадав, ще рік тому в російських "Лужниках" збиралися затяті артисти-пропагандисти співати своїх патріотичних пісень. Натомість зараз все кардинально змінилося. Остання поїздка Владіміра Путіна до Волгограда виглядала дуже плачевною, російський диктатор сидів у коридорі на стільцях без жодного відчуття "пабєдобєсія".

Все тому, що за рік війни в Україні Росія не отримала тих досягнень, про які Путін помпезно оголошував.

Аналітики з Інституту вивчення війни, проаналізувавши останні промови Путіна, дійшли висновку, що нині він боїться виголошувати конкретні або резонансні цілі в окупаційній війні проти України. Російський диктатор побоюється, що вкотре вони будуть невиконані.

Російська пропаганда облила брудом свою естраду: дивитись відео

Заяви російської пропаганди: останнє

  • Днями прокремлівські медіа заявили, що з початку повномасштабної війни Україна втратила вбитими 157 тисяч воїнів, пораненими 257 тисяч осіб. Журналісти проєкту "Без брехні" провели розслідування. Росіяни посилалися на турецьке видання Hurseda Haber, яке буцімто інформацію отримало від "Моссаду". Однак в ізраїльській розвідці не ведуть підрахунок вбитих українців, та й турецьке видання має репутацію жовтої преси.
  • Путінський лакей Дмітрій Медведєв після європейських візитів Володимира Зеленського пригрозив Європі "зникненням". Але очевидно, що сама Росія вже за крок від такого сценарію.
  • Ватажок "зеків" Євгєній Пригожин нещодавно заявив, що ПВК "Вагнер" захопить Україну, однак для цього їм потрібно, не мало, не багато, кілька років. Ба більше, Пригожин замахнувся і на Францію, Болгарію та інші країни Європи. Нагадаємо, що "вагнерівці" не могли досягнути поставлених завдань навіть під Бахмутом, тому їх замінила російська регулярна армія.