Під час виступу у штаб-квартирі ООН, США вкотре наголосили, що Росія може обрати шлях дипломатії. Разом із партнерами по всьому світу вони занепокоєні загрозою, яку створює Росія.

До теми Росія погрожувала воєнними діями, – США на Радбезі ООН

Росія нагромадила більше 100 тисяч військових на кордоні з Україною. Бойові одиниці, які готові атакувати. Це найбільша мобілізація військової сили в Європі за останні кілька десятиліть. Просто зараз, коли ми тут спілкуємось, Росія спрямовує ще більше сил і засобів до українського кордону,
– заявила під час постпред США при ООН Лінда Томас-Грінфілд.

За її словами, загроза може бути також з боку Білорусі.

"Росія перемістила також різне озброєння на територію Білорусі. Отримуємо докази того, що вона хоче розширити свою присутність до кількості 30 тисяч військових на кордоні Білорусі з Україною, що за 150 кілометрів від столиці Києва", – сказала дипломатка.

Кібератак на Україну побільшало

Окрім цього, вона стверджує, що США зафіксували суттєве зростання кількості кібератак на Україну впродовж останніх тижнів.

Російські збройні сили та розвідка поширюють неправдиву пропагандиську інформацію через різні ЗМІ. У США переконані що Росія зображає Україну та Захід агресорами, щоб це слугувало приводом для нападу.

Останні новини про російську загрозу

Чи дійсно Росія відводить війська: дивіться відео