Окупанти проводять ротаційні дії, тому наразі не є ефективними в бою через брак часу для освоєння території. Про це 24 Каналу розповів речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий.

Дивіться також ЗСУ впевнено просуваються по усій лінії зіткнення: зведення з фронту від Світана

Успіхи ЗСУ на Бахмутському напрямку

Сергій Череватий пояснив, що на деяких ділянках фронту на Бахмутському напрямку українським військовим вдалося просунутися на 1200 метрів.

Ми контратакуємо, б'ємо, проводимо штурмові дії,
– наголосив він.

Втім, ворог чинить потужний опір вогнем. За останню добу він 368 разів обстріляв ствольною реактивною артилерією наші позиції та здійснив 5 авіанальотів. ЗСУ вражають ворога під час боєзіткнень, яких нарахували одразу 15.

"120 окупантів ми знищили, 163 зазнали поранень, 11 потрапили до полону", – додав Череватий.

За його словами, крім особового складу, українському війську вдається нищити й техніку окупантів: 3 гармати, мінометну систему, самохідну установку, протитанкову гармату “Рапіра”, протитанковий ракетний комплекс, систему ракетного залпового вогню "Град" та 3 склади із боєприпасами.

Окупанти вміють лише хизуватися

Речник Східного угруповання військ ЗСУ розказав, що окупанти намагаються здебільшого атакувати в районі Оріхово-Василівки, Іванівського, Ступочок. ЗСУ завчасно передбачили плани ворога та діють на випередження.

Попри те, що заходить регулярне військо, кожен їхній намір атакувати обертається тим, що вони повертаються до цифр (втрат – 24 Канал), які були у ПВК "Вагнера",
– переконаний він.

Євгєній Пригожин повсякчас голосно заявляв про те, що його армія краща, втім за час протистояння із ЗСУ вагнерівці так і не змогли продемонструвати новітні тактики ведення бою та так звані ноу-хау у військовій справі.

Подібна ситуація й на Лиманському напрямку, де за добу було здійснено 6 боєзіткнень в районі населеного пункту Веселе Донецької області. Усі атаки ворога було відбито. В арсенал здобутків ЗСУ додалося 72 вбитих окупанти та 109 поранених росіян, нові бойові машини піхоти, 3 міномети, 2 протиракетних комплекси "Корнет", одна протитанкова гармата "Рапіра", 2 безпілотних літальних апарати, 10 автівок і 2 польові склади із боєприпасами.

Ситуація на Бахмутському напрямку: головні новини