У створенні відео взяли участь приблизно 10 жінок. Серед них є і молоді дівчата. Також присутня жінка з дитиною на руках, повідомляє 24 канал.

Важливо Сотні дівчат у Мінську вийшли на протест проти насилля: їх все ж попросили розійтися

Що говорили жінки

Вони спочатку назвали себе так, як називав жінок та протестувальників сам Олександр Лукашенко. Зокрема, у відео звучала фраза: "Це мені краще народжувати, ніж розв'язувати політичні питання".

Це я – той виродок, який хоче змін. Це я – найманець із Росії. Це я – безробітна з кримінальним минулим,
– говорили жінки.

Жінки назвали своє відеозвернення "сигналом про допомогу". За їх словами, "білоруси тепер не можуть планувати завтрашній день, адже не знають, чим закінчиться сьогоднішній".

"Наші активісти – жінки, чоловіки, люди похилого віку, здорові і хворі – отримують кулі, поки ви п'єте чай на кухні і перебуваєте і незнанні (ситуації – 24 канал)", – сказала одна з активісток.

Наприкінці відео кожна з жінок голосно промовила: "Прокиньтесь!". У такий спосіб активістки хочуть достукатись до білорусів та громадян інших країн також.

Дивіться звернення білоруських жінок: відео

Жіночі протести у Білорусі: що відомо

  • У Білорусі вже четвертий день тривають протести. Силовики застосовують насильницькі методи, стріляють та жорстоко б'ють активістів і звичайних перехожих.
  • 13 серпня 2020 року 250 жінок і дівчат вирішили підтримати жертв протестів. Вони вийшли у білому одязі і з квітами на вулиці Мінська, аби висловити свій мирний протест проти насилля силовиків.
  • Зрештою їх попросила розійтися міліція. Жінки лише хотіли наголосити та донести до влади думку, що не треба бити мітингарів, які просто хочуть почути від влади правду.