Грузинський народ вийшов на протести, щоб захистити свою свободу. Протестувальники тримають українські прапори. Окрім того, у Тбілісі прозвучав український гімн. Володимир Зеленський вже подякував за повагу до України та висловив повагу до Грузії, інформує 24 Канал.

Зверніть увагу Протестувальники у Грузії кажуть, що поліція відкрила вогонь: є перші поранення

Громадян країни-терористки на протестах теж згадують: вигукують "росіяни" та "раби". Втікачі від "пакезитизації" – налякані й діляться панічними повідомленнями у соцмережах.

"Душевно" та "по-домашнєму" не вийшло. Росіяни намагаються зробити те, що у них виходить найкраще, – втекти. Такій легкості на підйом позаздрять навіть щурі. На дорогах за лічені години утворилися кілометрові корки.

Дехто цікавиться: чи випустять з Грузії російських громадян, які вже "заробили" грузинські борги. Дехто сподівається втекти з Тбілісі до Батумі маршруткою.

Росіяни тікають у паніці / Скриншоти з соцмереж

Як виглядає втеча росіян на карті / Скриншот 24 каналу

Протести у Грузії набирають обертів

  • Грузинський народ вийшов на масові протести, аби не допустити прийняття закону про іноагентів. Його грузинська влада фактично "списала" з російського закону. Грузини не хочуть, щоб їхня країна перетворилася у Росію.
  • Поліція почала розганяти протести. Спершу застосували сльозогінний газ. Згодом протестувальники заявили, що поліцейські відкрили вогонь. Станом на ніч 9 березня відомо про декількох постраждалих.
  • Грузинський народ налаштований рішуче боротися за свою свободу та європейське майбутнє для країни.