У розмові з 24 Каналом голова благодійного фонду "Русь сидящая" Ольга Романова припустила, чи може бути рознос між Бєлоусовим й генералами.

До теми До чого призведе усунення Москвою авторитетних командирів: що каже розвідка Британії

"Я думаю, що це неминуче. Цивільного міністра жертимуть з усіх боків, а він, звісно, буде апаратно оборонятися і тягнути у міністерство своїх людей. Своїх генералів у нього немає і генерали часів Шойгу прекрасно розуміють, що на їхні посади новий міністр приведе своїх людей", – мовила Романова.

Бєлоусов показав свою тупість

Під час свого першого виступу на посаді міністр оборони країни-агресора Бєлоусов наговорив чимало маячні. Водночас він повністю розвіяв припущення про те, що він страшна та досвідчена людина.

Цей виступ розкрив усі карти. Раптом ми побачили, що перед нами може й жахлива людина, але абсолютно дурна,
– зазначила Романова.

Зокрема, Бєлоусов розповів про те, як збирається боротися з корупцією в країні. Він також розкритикував начальника генерального штабу Росії Валєрія Гєрасімова за провали в організації так званої "сво". Очевидно, такі слова й дії не сподобалися російським генералам.

Однак як зауважила голова благодійного фонду "Русь сидящая", настільки смішним та безглуздим не був би Бєлоусов необхідно пам'ятати, що це воєнний злочинець.

"Таким самий спор про голову центрального банку Росії Ельвіру Набіулліну. Вона чудовий спеціаліст, яка фактично єдина утримує економіку Росії від краху. Однак це не робить її не воєнним злочинцем", – додала Романова.

У Росії арештовують чиновників міноборони й генералів

  • Зміни на Росії розпочалися після арешту заступника міністра оборони Тимура Іванова 23 квітня. Поплічника Шойгу звинуватили в отриманні хабаря у розмірі 1 мільярд рублів.
  • Згодом з посади глави міноборони було звільнено Шойгу, а на його місце призначили Бєлоусова. Однак Шойгу поки залишили при владі. Нині він став секретарем Радбезу. Після цього високопосадовців почали кидати за ґрати один за одним.
  • Зокрема, затримано голову управління кадрів в міноборони Юрій Кузнєцов, очільника головного управління зв'язку та заступник начальника генштабу Валєрія Герасимова – Вадим Шамарін, керівника Департаменту державних закупівель міністерства оборони Росії Владімір Вертелецький. Їх підозрюють у корупційних справах.