Зауважимо, що ім'я жінки – Патрісія Копта. Родом вона зі Пенсільванії, що в Сполучених Штатах Америки. У 1992 році проповідниця зникла, та всі подумали, що вона мертва, однак не так давно її все-таки знайшли за три тисячі кілометрів від рідного дому.

Дивіться також Австралієць виграв мільйон доларів, але загубив лотерейний білет

Історія жінки, що "безслідно зникла"

Зараз Патрісії 86 років – значну частину свого життя вона перебувала в будинку для людей літнього віку в Пуерто-Ріко (США). Як заявляла сама жінка, на острів вона потрапила на круїзному кораблі з Європи.

Перед "загадковою смертю" жінка працювала в фінансовому відділі однієї з компаній у Піттсбургу. Також вона мала чоловіка, на ім'я Боб, за якого вийшла заміж у 1972 році.

Одного вечора я прийшов додому, а її просто немає. Я пройшов через багато чого. Кожного разу, коли поліцейські десь знаходили тіло, мені було цікаво, чи це Патриція,
– розповів Боб Копта в коментарі журналістам.

Коли жінка потрапила до будинку для людей літнього віку, вона зберігала своє минуле в таємниці. Однак через тривалий час соціальним працівникам все ж вдалось вивідати достатньо інформації, аби ідентифікувати її як Патрицію Копту із Пенсильванії. Для підтвердження цього було також зроблено тест на ДНК.

Порятунок пацієнтки, печінка якої застрягла в заторі

До цієї теми згадаємо іншу неймовірну історію зі США, яка трапилась ще восени 2022 року. Власне, хірург з лікарні Джефферсона у Філадельфії Адам Болдзін вибіг з медичної установи просто-таки в халаті, аби дістати печінку для своєї пацієнтки на трансплантацію. Відомо, що орган застряг в заторі та міг приїхати невчасно.