За наявною у журналістів інформацією, він придбав земельну ділянку у Гаропаба-ду-Сулі. Загальна площа складає 550 квадратних метрів, передає 24 Канал.

Читайте також Зворотній відлік економічного краху розпочався: чому Росія не зможе платити навіть бюджетникам

Пушилін готується до втечі

Цікаво, що запит на реєстрацію землі надійшов 11 листопада 2022 року. Його підписав сам Денис Пушилін. Про це також повідомив Антон Геращенко. Зауважимо, що в документі, яким володіють журналісти, ватажок бойовиків – бразилець. Не виключено, що він проміняв паспорт псевдореспубліки на громадянство Бразилії.


Пушилін купив собі землю у Бразилії / Скриншот

Колаборанти на низькому старті

Зауважимо, що колаборанти масово виїжджають до Росії з Донецької та Луганської областей. Станом на 11 березня на виїзді з окупованих областей вибудувалися неабиякі черги.

Про це розповів секретар РНБО Олексій Данілов. Він також зауважив, що колаборанти відчувають наближення "спеки" найближчим часом.

Нагадаємо, що ще у листопаді минулого року на окупованій частині Запорізької області спостерігали дивні рухи. Тоді частина колаборантів виїжджала з Пологів і Михайлівки до Маріуполя на Донеччині. Правда, масового переміщення військових тоді не спостерігали.

А поки колаборанти втікають, Путін розважається. Він вирішив політати на тренувальному вертольоті в Улан-Уде.

Наляканий Путін ледь тримається купи

Диктатор з Кремля вирушив в Улан-Уде, щоб проінспектувати авіаційну галузь країни. Він не лише відвідав місцевий авіазавод. Він ще й політав на тренажері вертольота Мі-171А2. Ролик з польотом знімали пропагандисти. І вони кожну копієчку відпрацювали, адже нам було з чого посміятися.

На відео можна побачити палітру емоцій Путіна. Він добряче перелякався, здивувався та й узагалі ледь не втратив обличчя. Правда, у прямому значенні слова, а не оце все, про що раніше говорив Макрон. Якщо придивитися, то може скластися враження, що диктатор у масці, і вона от-от злетить.

До слова, щодо авіазаводу. То там співробітники скаржаться на кадровий голод. Мовляв, нікому скоро буде виконувати шалені плани, які скидають їм згори.