Про це 24 Каналу розповів ексспівробітник КДБ та Служби зовнішньої розвідки РФ Сергій Жирнов. За його словами, він не вірить, що між Путіним та Кабаєвою були якісь стосунки.

До теми Путін обурюється: британська розвідка розповіла про проблеми в російському ВПК

Стосунки між Путіним та Кабаєвою можуть бути фейком

Як припустив Жирнов, історію з Кабаєвою придумали у 2006 році. Тоді ж сталася дика ситуація, коли російський диктатор поцілував в живіт хлопчика на одному із заходів. Путіна одразу почали звинувачувати в педофілії та гомосексуалізмі. Тому там придумали роман з Кабаєвою.

Спершу вона виникла як коханка. В православній країні, де всі такі "антиголубі", всі такі християни. І тут виникає така історія. Плюс в мене питання виникло ще в 2013 році, коли Путін розвівся з колишньою дружиною. Що ж йому заважало тоді одружитися на Кабаєвій. Офіційно визнати дітей, якщо такі існують,
– роздумує Жирнов.

Чи дійсно Путін має роман з Кабаєвою: дивіться відео

Він підкреслив – досить кумедно, що Росія постійно звинувачує Захід у занепаді та декадентстві. Але сам диктатор має коханку, не визнає власних дітей та ще й звинувачується в педофілії.

Окупанти гинуть в Україні

  • Російські окупанти продовжують пачками гинути в Україні. Так, за минулу добу, 14 лютого, на "концерт Кобзона" поїхали ще 690 загарбників.
  • Загалом з початку повномасштабного вторгнення, яке почалося 24 лютого 2022 року, Росія втратила 139 770 одиниць особового складу.
  • Крім того, українські військові знищили 3290 танків, 6507 бойових броньованих машин, 2303 артилерійських систем, 466 РСЗВ, 236 засобів ППО тощо.