Цивілізаційний розлом

Одним із найпотужніших символів радянськості, колишньої слави та звершень завжди було так зване свято 9 травня, яке в усіх розвинених країнах є радше не святом, а днем жалоби та пам'яті про мільйони жертв Другої світової війни.

До теми Релігія "побєдобєсія", або Чому 9 травня може стати спусковим гачком для Путіна

І в цьому полягає глобальна цивілізаційна відмінність Заходу від Росії. Адже, мабуть, мало де у світі, окрім Росії, цінність людського життя є настільки низькою та незначною, а одним із головних меседжів, які російська пропаганда насаджує своїм громадянам, є "Можемо повторить".

"Салюти" країни убивць

Однак важливо, аби українці, втомлені від війни та звиклі до постійних сирен та обстрілів, поставилися до цього відповідально та серйозно.

Ми маємо справу з непередбачуваним ворогом, який діє хаотично, жорстоко та часто суперечить законам логіки. І для того, аби завдати ракетного удару по Києву, Миколаєву чи Маріуполю, йому не потрібно чекати на 9 травня.

Цікаво "Дохла курка" та "кампот-буфєт": який "референдум" може провести Путін на Херсонщині

Жорсткий авторитарний режим управління дозволяє Путіну ухвалювати будь-які рішення на власний розсуд. А для того, аби згодувати це лайно росіянам, наполегливо працюють Скабєєва та Соловйов.

Але, зважаючи на абсолютно хвору голову Путіна та вигаданий світ, в якому він живе, таких обстрілів та бомбардувань 9 травня може бути ще більше.

Актуальне – у Воронежі скасували парад військової техніки на 9 травня: дивіться відео