Про це Володимир Путін повідомив під час спільного брифінгу з канцлером Німеччини Олафом Шольцом, інформує 24 канал. Глава держави-агресорки цинічно переконує, що "Росія війни не хоче".

Раніше Путін, 6-метровий стіл і Шольц: канцлера "відсадили" від глави Кремля без ПЛР-тесту

Путін пригадав НАТО війну в Югославії

Начебто заради того, щоб уникнути конфлікту, Кремль і пропонує так звані "гарантії безпеки", запевняє російський президент.

Канцлер сказав, що люди його покоління з важкістю уявляють війну в Європі. Сказано це, звісно, щодо ситуації в Україні. Але ж ми були свідками війни у Європі, розв'язаної якраз блоком НАТО в Югославії,
– сказав Путін.

Глава Кремля каже, що "предметної та конструктивної відповіді" Росія начебто не отримали. Путін готовий обговорювати лише ті елементи, які для Москви найбільш важливі.

Президент Росії назвав ситуацію на Донбасі "геноцидом"

На цю фразу Шольца одразу відреагував Путін. Він заявив, що те, що відбувається на Донбасі зараз – це, мовляв, "геноцид". За словами Путіна, більшість росіян "підтримують населення Донбасу".

Читайте також Хочемо вирішити питання зараз, – Путін про "неприйняття" України в НАТО

Головне про перемовини Шольца та Путіна:

  • Олаф Шольц прибув до Москви з Києва 15 лютого.
  • Напередодні німецький канцлер зустрічався з президентом Володимиром Зеленським.
  • Під час спільного брифінгу з канцлером Путін наголосив, що відповідь щодо того, що Україна не буде членом НАТО, він хоче отримати зараз.
  • Росія, сказав Путін, готова продовжити транзит газу через територію України після 2024 року, проте виставив для цього кілька умов.