Про це повідомляють російські ЗМІ, інформує 24 Канал. Кремлівський господар знову натякнув на "недоброчесність" нашої держави у цьому питанні, хоча справжні претензії повинні виникати лише у бік Кремля.

Дивіться також Путін вже хоче продовжити з Україною "стамбульські переговори про мир"

Які умови висунув Путін

Росія не може оголосити про припинення вогню, оскільки не впевнена у діях у відповідь української сторони,
– заявив російський диктатор.

Водночас, за його словами, будь-яке припинення вогню без досягнення домовленостей щодо України неможливе. Тож московський "царь" висунув свої умови для так званих "домовленостей" між Кремлем і Києвом.

"Україна для припинення вогню має погодитися на такі кроки щодо демілітаризації, які були б незворотними та прийнятними для Росії", – абсурдно наголосив Путін.

Путін вже пропонував Україні "перемовини" на власних умовах

  • 14 червня Путін заявив, що Кремль буцімто "хоч завтра готовий сісти за стіл переговорів", однак за певних умов.
  • Диктатор поставив ультиматум, що готовий сісти за стіл перемовин, якщо Київ назавжди відмовиться від планів вступити до НАТО, а ЗСУ вийдуть з так званих "нових російських регіонів". Фактично диктатор хоче, щоб Україна віддала Росії Херсонську, Запорізьку, Донецьку та Луганську області.
  • А ще, мовляв, йому для мирного врегулювання також потрібен нейтральний, позаблоковий, без'ядерний статус України, і традиційно її "демілітаризація та денацифікація".