Про це в інтерв'ю заявив начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов. Путін не може перемогти з об'єктивних причин.

До теми Це біда, програють ще швидше, – Фейгін про особисту участь Путіна у плануванні війни

Путін обрав найгірший варіант

За словами Буданова, аби зупинити такий розвиток подій, очільник Кремля повинен визнати, що Росія зовсім не така сильна й велика держава, яку він хотів зобразити, розв'язавши війну проти України.

Мене дивує російська дурість. З усіх варіантів, які були у Путіна перед початком війни, він обрав найжорстокіший і найгірший,
– зазначив начальник ГУР.

Як зауважив Буданов, російські фахівці неодноразово попереджали Путіна, що цей варіант останній, тож його потрібно дуже ретельно оцінювати. Однак він нікого не послухав, тож тепер результат бачить увесь світ.

Україна воюватиме до останнього

Буданов також заявив, що у війні проти Росії Україна воюватиме до того часу, поки з її території не виженуть усіх російських загарбників. Водночас голова ГУР наголосив, що не визнає жодних кордонів, крім тих, які були в Україні станом на 1991 рік.

"Хто може змусити Україну заморозити конфлікт? Це війна всіх українців. Якщо хтось у світі думає, що може диктувати Україні умови, за яких вона може або не може захищатися, то він серйозно помиляється", – додав Буданов.

Війна Росії проти України: останні новини

  • Окупанти вдарили по центру Лозової, що на Харківщині. Внаслідок цього щонайменше 7 місцевих мешканців зазнали травм. Серед постраждалих є дитина.
  • Російські військові з усіх сил намагаються мобілізувати чоловіків на окупованій території Донбасу. Для цього вони навіть імітують пожежі.
  • Росія до кінця 2022 року планує сформувати 12 військових частин та підрозділів у Західному військовому окрузі через нові загрози біля російських кордонів.
  • Державне бюро розслідувань ідентифікувало окупантів, які гатили по лікарні Тростянця на Сумщині з танків.

Вас може зацікавити – нові втрати окупантів у війні проти України: дивіться відео