Пазл стане дрібнішим

У Росії дуже багато великих інфраструктур, які пов'язують різні регіони. Залізниця, нафтопроводи, газопроводи тощо. Багато чого. Армія.

Радимо В оточення Путіна досі не закінчився кокс

Потім це все буде інакше й відбуватимуться якісь об'єднання у спільних інтересах. Ну ось – створили державу Ічкерія та Татарстан. І утворилася держава, яка хоче їх поневолити, захопити. Зрозуміло, що вони об'єднуватимуться і захищатимуться. Вони хочуть жити окремо, але є завдання колективні – є транспортні завдання, є інфраструктурні завдання, є завдання безпеки.

Дерибан на місцях вже йде

Я не наполягаю на цьому, але коли ми обговорювали різні моделі дезінтеграції, мені дуже подобалася і здавалася природнішою модель економічної автономії. Те, що, якщо ви пам'ятаєте, перед розпадом СРСР називалося госпрозрахунок.

Еліти регіональні вже зараз досить автономні. Те, що там є представник Путіна, якийсь із чотирма класами освіти охоронець, він ситуації не змінює. Там є свої чекісти, які, до речі, коли Навальний приїхав їх викривати, що вони – будівельна мафія, його отруїли, акуратно, не до смерті, але так, щоби зрозумів, що приїжджати сюди більше не треба – у цей Томськ, Омськ, Новосибірськ.

Чи винесуть Путіна на штиках

Я думаю, що це не має значення, яка буде реакція у солдатів-строковиків в Україні. Силовики структурні, коли вони об'єднані та синхронізують свої дії. Політично, економічно, експертно, спецслужбістськи – вони цікаві, а самі по собі… У них на озброєнні – легка зброя, пістолети. Що вони можуть зробити?

Варте уваги Росіяни мимоволі здійснили те, що українці мали б ще кілька століть тому

Єльцин розпочав першу чеченську війну, аби зупинити процес федералізації. Федералізація почалася, вона була записана у конституції й почалася. А секретар свердловського обкому не вмів керувати федерацією. Досвіду не було. Він умів керувати унітарною державою. І ось він почав керувати унітарною державою.

Путін завдав колосальної шкоди цій величезній країні. Це шкода, яка не дозволяє більше ось у цій формі імперії Росії виживати. Вона розпадеться на дрібні держави, бо це механізм виживання. Це не страшно, якщо казати про громадян. Так, буде перехідний процес важким, можуть бути конфлікти.

Актуальне – Росії напророкували долю СРСР: дивіться відео