Путін підвищив зарплату собі і ще кільком чиновникам

Попри плачевний стан у всіх планах, російський диктатор підписав указ про підвищення зарплати собі, російському прем'єр-міністру міхаілу мішустіну та голові Слідчого комітету росії алєксандру бастрикіну. Насправді всім добре відомо, що на зарплату вони не живуть.

Читайте також "Кремль буде маневрувати": чи оголосить путін воєнний стан у росії

Згідно з опублікованим на сайті путіна указом, підвищення становитиме 4%. При цьому 2021-го він у середньому заробляв 832,8 тисячі рублів на місяць.

При цьому розслідувачі і в росії, і міжнародні журналістські організації встановили майно путіна на мільярди доларів. Мовиться зокрема про яхти та цілий палац. Цікаво, як із таким доходом, путіну вдається ввести такий розкішний спосіб життя із яхтами та палацами.

В той самий час прем'єр-міністр росії міхаіл мішустін отримував у середньому 618 тисяч рублів. Зараз його заробіток також збільшиться на 4%. На таке підвищення може розраховувати й голова Слідчого комітету росії.

Після оголошення мобілізації путін поїхав у відпустку

Після оголошення у росії мобілізації владімір путін поїхав відпочивати. Усі свої звернення він записав раніше.

Один із співрозмовників російської журналістки Фаріди Рустамової стверджує, що з 21 вересня путін відпочиває "душею та тілом" у своїй резиденції на Валдаї у Новгородській області.

Цікаво, що напередодні у росії відбулися чергові кадрові зміни у вищому військовому керівництві. Замість генерала армії дмітрія булгакова матеріально-технічним забезпеченням війська завідуватиме новий персонаж. Мовиться про генерал-полковника міхаіла мізінцева.

Зауважимо, що останнього називають "маріупольським м'ясником". Перед повномасштабним вторгненням в Україну він керував операцією в Сирії. А на території нашої держави віддавав злочинні накази під час блокади Маріуполя. За його вказівками били по пологовому, дитячій лікарні, драматичному театру та житлових будинках.

Може зацікавити – путін знову зібрав радбез: дивіться відео