Відповідну інформацію та відео руху машин оприлюднили телеграм-канали. Відомо, що 25 червня Путін зустрічався з Лукашенком.

Читайте також На тлі обстрілів України з Білорусі Лукашенко зустрівся з Путіним: лякали ядерним озброєнням

Путін терміново прибув у Кремль для екстреної заяви

Кортеж із Володимиром Путіним о 23:00 (мовиться про 25 червня – 24 канал) прибув до Кремля. Зазвичай такі нічні приїзди до чогось важливого. Особливо на тлі тем, які обговорювалися з Лукашенко,
– мовиться у телеграм-каналах.

Натомість після розповсюдження інформації Дмитро Пєсков спростував припущення про те, що Володимир Путін прибув увечері до Кремля, щоб нібито зробити якусь екстрену заяву.

Варто відзначити, що мету такого пізнього візиту речник Володимира Путіна не назвав.

Кортеж Путін вночі поїхав у Кремль: дивіться відео

Путін зустрічався з Лукашенком

Володимир Путін та Олександр Лукашенко 25 червня зустрічались у російському Санкт-Петербурзі. На зустрічі вони говорили серед іншого про ядерну зброю для Білорусі.

Зокрема, Володимир Путін пообіцяв самопроголошеному президенту Білорусі комплекси "Іскандер-М", які можуть запускати як звичайні ракети, так і використовувати ядерні боєприпаси.

Лукашенко прирівняв рішення Литви до оголошення війни

Політики також обговорювали питання Литви. Зокрема її рішення припинити транзит російських товарів, які потрапили під санкції ЄС. Мовилось про рух товарів до Калінінграда через залізницю. Відомо, що забороненими стали майже 50% усіх вантажів, які доставляють до анклаву з Росії.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко на зустрічі з Володимиром Путіним прокоментував це питання. Зокрема, він сказав, що таке рішення можна прирівняти до оголошення війни. Нібито наростає потік інформації щодо задуму" Литви, щодо повного обмеження постачань до Калінінграда.

Ізолювати Калінінград... Слухайте, це схоже на оголошення якоїсь війни. Неприпустимі подібні речі у сучасних умовах,
– сказав Лукашенко.

Насправді ж Калініград ніхто не ізолював. Литва не відмовилась повністю постачати продовольство та необхідні речі людям, які там живуть. Мовиться тільки про тавари, які перебувають під санкціями ЄС.

Литва не піде на поступки Москві

Президент Литви Гітанас Наусєда заявив, що жодних поступок Росії не буде.

"Литва повинна підтримувати та підтримуватиме контроль за товарами, які перевозяться через її територію, і не може бути розмов про якісь "коридори", а також про думки про приниження Росії у відповідь на погрози Кремля", – сказав Наусєда.

Дивіться також – через рішення Литви МЗС Росії викликало посла Євросоюзу: відео