Владіміру Путіну потрібна операція на товстій кишці після того, як він нібито впав зі сходів й пошкодив куприкову кістку. Невідоме джерело в телеграмі повідомило, що диктатору "зроблять просту хірургічну операцію".

Зверніть увагу Путін все частіше виповзає з бункера: у NYT назвали причину

У Путіна нові проблеми зі здоров'ям

Як пише DailyStar, падіння зі сходів спричинило нові проблеми для російського диктатора.

Падіння зі сходів минулого тижня, яке призвело до забиття куприка, не залишилося непоміченим і спричинило нові проблеми, не пов'язані безпосередньо із забоєм,
– додає джерело.

Путін впав зі сходів: що відомо

На початку грудня російські ЗМІ повідомили, що нещодавно російський президент впав на сходах у власній резиденції. Після незграбного інциденту Путіна оглянули лікарі та діагностували забій куприка та м'яких тканин.

Під час падіння диктатор перекинувся на бік і сповз ще на дві сходинки. Через удар він нібито "мимоволі випорожнився", що може бути пов'язано з наявністю в нього раку шлунково-кишкового тракту.

  • Слід зазначити, що падіння зі сходів чи не найменша проблема Путіна зі здоров'ям. Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявляв, що Путін серйозно хворий, але на те, що він помре "сьогодні – завтра" не варто сподіватися.
  • Британські ЗМІ нещодавно повідомили, що диктатор страждає від багатьох хвороб. У нього діагностували хворобу Паркінсона на ранній стадії, яка дуже швидко прогресує.
  • Крім цього диктатор страждає на рак. Найімовірніше – на рак підшлункової залози. Втім, близьке оточення Путіна говорить і про рак простати в диктатора.