Усім від цього було б легше, а от Путін би програв. Про це 24 Каналу заявила голова благодійного фонду "Русь сидящая" Ольга Романова.

Дивіться також Чутки про "смерть Кадирова": що відомо про місцезнаходження глави Чечні

Ситуація з Кадировим

Майже два десятки років Рамзан Кадиров тероризував Чечню. Його "політика" – звіряча жорстокість. Ольга Романова наголосила і на викраденнях людей, і тортурах, і навіть вбивствах. Він був дуже вигідний Кремлю та безпосередньо Владіміру Путіну.

"Путін від цього (смерті Кадирова – 24 Канал) програє. Бо він багато років тримав Чечню і отримував від Кремля за це данину. Голова росгвадрії Золотов вважається негласним покровителем Кадирова. Він їм дорогий й іншого такого немає. Вони нервують", – відзначила вона.

Ольга Романова про ситуацію довкола Кадирова: дивитись відео

Інше питання – хто ж стане наступником Кадирова. Подейкують про ватажка бойовиків Адама Делімханова. Але і його здоров'я теж бажає бути кращим. Прямого спадкоємця у Кадирова немає – його син неповнолітній.

"Ймовірно, буде хтось з його оточення або тимчасовий варяг з оточення Путіна, як це уже було. Поки в Кремлі не визначаться з розташуванням сил. Може це буде якийсь чиновник, який наглядатиме за кріслом не більше. Поки всі не переб'ються", – припустила Романова.

Що з Рамзаном Кадировим: останні новини

  • Попри заяви про ймовірну смерть Кадирова, в українській розвідці зазначили, що він поки живий. Утім, його стан оцінюють як важкий.
  • Тим часом у Кремлі відхрестилися від свого вірного пса. Так звані російські ЗМІ поцікавилися у речника Путіна Дмітрія Пєскова про стан "Дона", на що він відповів, що це не компетенція адміністрації президента Росії.
  • У разі смерті Кадирова в Чечні буде криза влади. А будь-які коливання не мають нічого позитивного для Кремля.