Схоже, так кремлівський диктатор готується до капітуляції, а це була лише "репетиція". Про це 24 каналу повідомив російський публіцист Андрій Піонтковський.

Увага Путін прорахувався, – Тизенгаузен про зміну позиції щодо розширення НАТО

Путіну вже більше нічого не залишається. За його словами, відновлення нацистського режиму Україні нічим не загрожує. Навіть він сам розуміє, що уже програв війну проти України.

Виступ Путіна 9 травня, його поведінка того ж дня показує, що він розуміє, що ті цілі, які він планував досягти в Україні – немислимі. Їх неможливо буде ніколи виконати та досягти,
– наголосив Піонтковський.

І додав, що кремлівський глава так само розуміє, що силове керівництво, яке його оточує, боротиметься за лінію зіткнення сторін в Україні, намагаючись максимально її наблизити до кордонів Луганської області й вийти за них.

"Тобто зараз характер війни йде не на знищення української держави, це "територіальна суперечка" з сусідньою державою. Путін це розуміє. Так само це розуміють усі причетні до його бункера", – додав публіцист.

Що саме сказав Путін на саміті ОДКБ

  • У Кремлі 16 травня 2022 року відбувся саміт країн Організації договору про колективну безпеку, яку очолює Росія.
  • Володимир Путін та Олександр Лукашенко розповідали своїм колегам відверті казки про ситуацію у світі. Зокрема й про те, що раптово Фінляндія та Швеція перестали були "загрозами" для Росії. Однак, якщо НАТО стягне свою військову інфраструктуру у ці країни, то тут вже Росія "реагуватиме". Як саме – Путін вирішить згодом.
  • Військові експерти також припускали, що на цій зустрічі Путін попросить президентів Білорусі, Вірменії, Казахстану, Киргизстану та Таджикистану ввести свої війська в Україну, щоб допомогти армії окупантів захопити нашу землю. Однак під час саміту Путін сказав, що обговорюватиме тему нашої держави в закритому форматі.

Повністю інтерв'ю Цимбалюка та Піонтковського про поразку Росії: дивіться відео