Кремль терміново викликав свого посла у Вашингтоні "для консультацій" наживо. Проти ночі 21 березня дипломат вилетів у Москву.

Думка до теми Росія може піти війною на Україну, – Овдієнко про помсту Путіна за образу Байдена

Російський посол у США вилетів до Москви

Посол Росії у Вашингтоні Анатолій Антонов вилетів вночі 21 березня (за Києвом) із Нью-Йорка до Москви. Як написали у твіттері посольства – "для участі в консультаціях щодо виправлення російсько-американських відносин".

  • Антонова викликали у Москву після резонансної заяви Джо Байдена про Володимира Путіна (той погодився, що Путін – вбивця).

Водночас у російському агенстві новин ТАСС з посиланням на того ж Антонова написали, що в Москві збираються провести велику роботу з аналізу відносин Сполучених Штатів Америки та Росії.

Має бути велика робота. Необхідно проаналізувати той стан російсько-американських відносин, в якому ми опинилися,
– обтічно прокоментував дипломат.

На прохання розкрити деталі Антонов розповів тільки, що матиме "кілька зустрічей у різних відомствах".

Обмін "люб'язностями" між Байденом та Путіним: що трапилося

  • У президента США Джозефа Байдена 17 березня журналісти запитали таке: "Ви знайомі з Володимиром Путіним. Чи вважаєте ви його вбивцею?" "Гм. Так, вважаю", – відповів Байден.
  • Реакція Володимира Путіна не була миттєвою. Однак через добу той таки відповів – дитячою приказкою: "Хто обзивається, той сам так називається". І побажав Байдену "міцного здоров'я".

Радимо прочитати Байден назвав вбивцю вбивцею: Washington Post не бачить, у чому тут новина