путіну необхідне припинення вогню

Про це 24 каналу розказав російський публіцист та опозиційний політик Андрій Піонтковський. За його словами, зараз путін бореться за своє життя, а не за геополітичні цілі та знищення Української держави, до якого він закликав.

Зверніть увагу путін у стані повного божевілля, – Піонтковський про вихваляння російською зброєю

Піонтковський переконаний, що російський диктатор відчайдушно прагне припинення вогню. Це необхідно йому, аби зупинити контрнаступ української армії та запобігти звільненню Херсона. Адже, судячи з шокової реакції, яку у москві викликали вибухи на аеродромі в Криму, зрозуміло, що звільнення Херсона приведе до політичної катастрофи в росії.

"І наступного ранку поміж демонстраціями "Лебединого озера" доведеться повідомити, що товариш путін здійснив низку серйозних помилок в "українському питанні" і за станом здоров'я більше не здатен виконувати обов'язки президента росії", – спрогнозував публіцист.

Він вважає, що путін зараз з усіх сил бореться саме для того, щоб запобігти такому розвитку подій.

Повний стрім з Андрієм Піонтковським: дивіться відео

Більше про контрнаступ ЗСУ на Херсонщині

  • Військовий експерт Петро Черник вважає, що зараз в Херсонській області складаються передумови для зважених контрнаступальних дій на правому березі Дніпра, але ця битва буде важкою та виснажливою.
  • Директор Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко зауважив, що російське угруповання військ на правому березі потрапило у складну ситуацію. Можна сказати, що ЗСУ загнали у пастку 10 – 12 тисяч окупантів.
  • Військовослужбовець та депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань припустив, що вирішальними для регіону будуть наступні 2 тижні. За його словами, через це окупанти активізували авіацію та тиск на місцевих.