Про це розповів журналіст та член української делегації в Тристоронній контактній групі Денис Казанський. Наразі Кремль ніби навмисне шкодить майбутнім поколінням, розставляючи для них так звані пастки.

До теми Переказ радянського підручника, – Казанський прокоментував статтю Путіна про Україну

"На Донбасі – паспортизація, тобто він (Путін – 24 канал) відірвав шматок України й "ні туди ні сюди", тобто він не приєднав його до Росії, і Україні не віддає. Він зробив "сіру зону", – сказав журналіст.

Наразі глава Кремля зробив все, щоб завести конфлікт на Донбасі у глухий кут, тобто заморозити його. З наслідками правління Путіна зіштовхнеться майбутня влада Росії.

По-справжньому оцінити абсолютно руйнівну роль Путіна, божевілля, яке його охопило, зможе тільки майбутнє покоління росіян – коли вони усвідомлять, наскільки він їх всіх "закопав",
– вважає Денис Казанський.

Казанський: Росія заганяє себе в клуб "країн-ізгоїв"

Власне Кремль та всі його рупори продовжують розповідати про "геніальність Путіна", проте реальність – очевидна.

"Росія заганяє себе в клуб "країн-ізгоїв", руйнує відносини з усіма і робить все так, щоб їх було максимально важко поновити. Що отримав Путін? Він 7 років воює з Україною. Він втратив всю Україну", – зазначив Денис Казанський.

Читайте також У Росії прокоментували можливість "забрати" Донбас після статті Путіна

Якщо він доходить до війни там, де її можна уникнути, то це непрофесійний політик, це черговий безумець, який залишиться таким в історії.

Трансляція з Денисом Казанським: дивіться відео 24 каналу