Путін також планує зустрітися з саудівським наслідним принцом Мухаммедом ібн Салманом. Політики також хочуть провести спільні переговори.

Цікаво Путін довіряє лише родичам: чи може готувати дочку собі у наступники

Путін зібрався в ОАЕ і Саудівську Аравію

Помічник російського диктатора Юрій Ушаков розповів, що спочатку Путін проведе "робочий візит" в Об'єднані Арабські Емірати, де зараз проходить глобальний кліматичний саміт COP28. Зокрема, російський президент має приїхати в Дубаї.

Я сподіваюся, що це будуть дуже корисні переговори, які ми вважаємо надзвичайно важливими,
– додав Ушаков.

Далі, за словами Ушакова, Путін має полетіти на переговори з наслідним принцом Саудівської Аравії Мухаммедом ібн Салманом. Скоріш за все вони відбуватимуться у саудівській столиці Ер-Ріяді.

Журналісти видання Politico додали, що Путін ризикує бути заарештованим у багатьох країнах світу через ордер щодо воєнних злочинів, який на нього видали навесні 2023 року. Однак ні Саудівська Аравія, ні ОАЕ не ратифікували основоположний Римський договір МКС, який встановлює юрисдикцію суду.

У медіа також нагадали, що останніми місяцями Саудівська Аравія намагалася позиціонувати себе як посередника у тяглій війні Путіна проти України. Зокрема, наслідний принц бін Салман неодноразово проводив переговори з Президентом України Володимиром Зеленським.

Путіна запросять на саміт "Великої двадцятки"

  • Президент Бразилії Лула да Сілва заявив, що російського диктатора Владіміра Путіна запросять на саміт G20, який запланований на 2024 рік у Бразилії. Однак він сам має вирішити чи їхати йому туди, чи ні.
  • Зокрема, оскільки на Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт Путіна, то Бразилія, як країна-підписант Римського статуту, зобов'язана затримати Путіна. Сам да Сілва сказав, що російського диктатора все ж мають заарештувати.
  • Варто зазначити, що спочатку президент Бразилії запевняв, що Путіна не заарештують. Але за кілька місяців він змінив свою думку.