Погіршення відносин Москви і Києва не пов'язане з приєднанням Криму до Росії. Так вважає Путін і заявив про це в ефірі телеканалу "Росія-1", пише "ТАСС".

Між тим У Кремлі готові до виходу України з мінських угод: заява Пєскова

Те, що у нас відносини зіпсувалися з Україною, з Кримом в принципі не пов'язано… Спочатку стався державний переворот і захоплення влади, і з цього моменту наші погляди і шляхи з керівництвом України стали діаметрально протилежними, і ми з ними розійшлися,
– сказав Путін.

Зазначимо, ця мантра нібито про "державницький переворот", не є новою, російська пропаганда послуговується нею з перших днів окупації Криму. Як і наступним висловом про нібито "повернення до складу Росії": "Тільки після цього Крим повернувся до складу Росії, а не навпаки", – продовжив Путін.

Президент Росії наостанок висловив упевненість, що "ця піна (негатив у відносинах двох країн – примітка ТАСС) рано чи пізно спаде".

Анексія Криму Росією:

  • У лютому 2014 в Криму озброєні російські військові захопили будівлю Верховної Ради Криму, Сімферопольський аеропорт, Керченську поромну переправу та блокували дії українських військ.
  • 16 березня 2014 року на території Криму і Севастополя відбувся так званий "референдум" про статус півострова: його не визнали міжнародні організації, яких до слова, "на волевиявлення" не пустили.
  • Росія включила Крим до свого складу, сепаратистів, які допомагали це провести, а це зокрема і прокурорка Криму Наталія Поклонська, нагородили державними відзнаками.
  • Україна, ЄС та США не визнали результатів голосування.
  • У Кремлі категорично відмовляються обговорювати анексію Криму. Мовляв, "це питання закрите назавжди".
  • Через анексію Криму провідні країни світу запровадили санкції проти Росії, її політиків та провідних бізнесменів.