Про візит Путіна до Криму пише російське інформаційне агентство ТАСС.

Тим часом До кримських санкцій ЄС проти Росії приєдналися ще 6 країн: хто вони

Чому Путін знову прибув до Криму

  • На окупованому Росією півострові він відкрив автомобільний рух "збудованими ділянками федеральної траси "Таврида".
  • Без традиційної клоунади не обійшлося: як і під час відкриття Кримського мосту, Путін сів за кермо автомобіля та проїхався частиною новозбудованої траси.
  • Окрім того, він начебто має намір поспілкуватися з працівниками, що займалися будівництвом дороги.

Путін інспектує трасу "Таврида" у Криму: відео

Що відомо про трасу "Таврида"?

Вона має протяжність понад 250 кілометрів та повинна з'єднати Керч і Севастополь.
Будівництво траси окупанти розпочали у травні 2017 року. Остаточно в експлуатацію вона буде введена наприкінці грудня цього року, запуск руху по ній планували відкрити у вересні.

Вочевидь, у МЗС невдовзі відреагують на черговий візит Путіна до Криму. Щоразу там нагадують очільнику Кремля, що його поїздки на анексований півострів є неузгодженими з українською стороною. Відтак, є грубим порушенням суверенітету і територіальної цілісності України.

До слова, російський президент навідувався до Криму зовсім нещодавно. З офіційним візитом – наприкінці липня. Тоді у Керчі він взяв участь у закладанні нових російських бойових кораблів.

Наступний ймовірний візит, вже неофіційний, він міг здійснити на початку серпня. Тоді ЗМІ писали, що до Криму прибув літак з авіапарку президента РФ. За кілька днів до цього на півострів прибув український кум російського президента, нардеп Віктор Медведчук із дружиною.