Таку думку висловив засновник Міжнародної антипутінської коаліції "Стоп фашизм у Росії", колишній радянський дисидент Герман Обухов, передає "Обозреватель".

Читайте також: Путін перебуває немов у вовчій зграї: хвилина слабкості, і йому перекусять шию

"Сьогодні Путіну просто не дадуть піти, як не давали Брежнєву за радянських часів. Моя думка, що він може нікуди не піти та залишитися президентом неіснуючої Росії. Росія розпадеться на кілька держав рано чи пізно", – підкреслив активіст.

За його словами, ЦРУ спрогнозувало розвал Росії протягом 10 років.

"Це опублікували люди, які працювали в ЦРУ на хороших посадах. Можна вірити цьому, можна ні, тому що багато прогнозів ЦРУ збувалися", – переконує Обухов.

Як вважає противник Путіна, після розпаду на місці РФ "може бути і 3-4 держави, може бути і 10".

"У разі розпаду Росії на її колишніх територіях навряд чи спалахнуть великі війни. З моєї точки зору, я не бачу передумов для якихось бунтів або воєн між цими територіями. У тих глав нових держав, яких обере народ, буде єдиний шлях – продати боєголовки Сполученим Штатам за добрі гроші", – підсумував колишній радянський дисидент.

Нагадаємо, за словами журналіста Олександра Сотника, президент РФ Володимир Путін останніми роками став дуже набожним та розпочинає кожен свій день із молитви.