Зокрема Путін і Макрон обговорили необхідність детальної підготовки до зустрічі "нормандської четвірки", повідомляє пресслужба російського президента.

До слова: Телефонна розмова Путіна і Меркель: про що говорили

Під час розмови Путін наголосив, що детальна підготовка до можливої зустрічі дозволить виробити нові шляхи до повного втілення Мінських домовленостей. Політики домовилися, що активна робота у цьому напрямку буде продовжена помічниками президентів главами МЗС.

Також було зазначено, що Мінські угоди буцімто є безальтернативним комплексом заходів для врегулювання російсько-української війни на Донбасі. Путін наголосив, що саме українська сторона має виконати усі досягнуті домовленості.

Крім України, президенти також обговорили і безпекову ситуацію в Сирії. Володимир Путін вкотре заявив, що Росія буцімто "вживає усіх необхідних кроків для врегулювання сирійського конфлікту".

Коли відбудеться зустріч у нормандському форматі?Зустріч у нормандському форматі уже переносили кілька разів. Зустріч лідерів України, Росії, Німеччини та Франції може відбутися лише після розведення сил на Донбасі.

Розведення військ було заплановано на 7 жовтня, але бойовики його зірвали. В ОПУ заявили, що питання щодо розведення сил у Золотому на Луганщині українська влада наразі відклала.