Російський опозиціонер Геннадій Гудков розповів 24 Каналу, що спроби світових лідерів розхитати режим Путіна є недостатніми. На його думку, партнером України варто розпочати діалог з опозиційними партіями Росії.

Дивіться також Путін почав носити бронежилет на публічних заходах: у ЗМІ повідомили, що на це вказує

Що може послабити режим Путіна

Гудков вважає, що російські опозиціонери можуть дати пораду та пояснити, які фактори впливають на внутрішні процеси у Росії для послаблення режиму.

Поки у нас (опозиціонерів – 24 Канал) не виходить серйозної розмови ні із західними лідерами, які приймають рішення, ні із політичним керівництвом України. Потрібно вирішити, що робити із Росією, щоб здобути перемогу, не ризикуючи втягнути світ у Третю світову ядерну війну,
– сказав він.

Основним фактором перемоги над путінським режимом є, на думку Гудкова, постачання достатньої кількості зброї Україні.

Однак не лише військовий фактор зможе призвести до повного врегулювання всіх проблем. Важливо вести діалог, який охоплюватиме всі важливі пункти та реалії, щоб перемогти та ліквідувати джерело цієї військової загрози,
– зауважив опозиціонер.

Що відбувається у Росії: останні новини

  • У Москві на Манежній площі з'явився напис з абревіатурою "ГУР", зроблений аерозольною фарбою. Цей помітили на пам'ятнику радянському полководцю Георгію Жукову, відомому своїми злочинами. Поліція затримала двох жінок, які зробили це, а напис стерли.
  • У Росії повідомляють про пожежу на складі зі зброєю в Бєлгородській області, внаслідок чого є поранені серед окупантів. Жителі Бєлгородської області щодня перебувають у небезпеці через напад Росії на Україну.
  • У Москві дружини та матері мобілізованих провели пікет біля міністерства оборони Росії, де на колінах просили повернути їхніх чоловіків і синів додому. Вони вимагають зустрічі з міністром оборони Андрєєм Бєлоусовим.