Про це мовиться у звіті розвідки Великої Британії у соцмережі Х, раніше відомій як твітер. У британському відомстві зазначили, що таким чином, імовірно, нова ПВК "Редут" замінила компанія загиблого Євгєнія Пригожина, передає 24 Канал.

До теми Війна і блогерство: ПВК "Редут" знімала свої дії в Україні, поки їх не спіймала СБУ

ПВК "Редут" вербує вагнерівців

У британській розвідці наголосили, що ПВК "Редут", імовірно, контролює та фінансує Головне розвідувальне управління Генерального штабу Росії. Це також стосується і її вербування нових найманців.

У відомстві зазначили, що з початку повномасштабного вторгнення ПВК "Редут" брав участь у бойових діях у Донецькій, Харківській, Київській та Луганській областях. Наразі чисельність цієї групи, за даними розвідки, налічує понад 7 тисяч осіб.

У розвідці Великої Британії також підкреслили, що наразі ПВК "Редут" є одним із низки підрозділів ПВК і Добровольчого корпусу, які використовуються міністерством оборони Росії для посилення російських регулярних сил.

Наостанок представники відомства сказала, що практика міністерства оборони Росії щодо вербування через "добровольчі" загони сприяла тому, щоб Росія уникала подальших непопулярних кроків стосовно мобілізації.

Нову ПВК контролюють російські спецслужби

  • Журналісти "Радіо Свобода" зробили розслідування стосовно нової приватної військової компанії "Редут". Як виявилося, цю ПВК напряму контролюють російські спецслужби.
  • Цю інформацію також підтвердив і представник ГУР МО Андрій Юсов. Він наголосив, що всі ПВК у Росії це частина російських спецслужб, які ведуть підривну діяльність на території України.
  • Журналісти "Схем" також отримали доступ до телефонів бойовиків ПВК "Редут". З цих даних вони змогли ідентифікувати шлях російських загарбників і дізнатися, що окупанти активно займаються "блогерством", знімаючи відео з бойових дій.