Про це 24 Каналу розповів російський опозиційний політик Геннадій Гудков. За його словами, Пригожин постійно словесно атакує міноборони Росії з двох причин.

До теми Фортеця Бахмут – місце, де закінчиться епоха "вагнерівців"

Чому Пригожин веде "війну" з міноборони Росії

Як наголосив Гудков, насамперед Пригожин намагається себе захистити від різних можливих варіантів розвитку подій. В іншому випадку з ним може щось статися.

Також варто припустити, що лише Путін може дозволити Пригожину ось так нахабно атакувати російське військове командування. Це означає, що диктатор не хоче, щоб генерали розслаблялися. Йому потрібно, щоб вони відчували тиск.

Бачили, що зараз міноборони підготувало відповідь через підполковника. Той клявся, що розповідав все від себе, а не від армії та генштабу. Але хто ж йому повірить? Звісно, це відповідь Гєрасімова, Шойгу та інших воєнних кланів. Відповідь Путіну через постійну критику Пригожина,
– зазначив Гудков.

Дивіться розмову з Геннадієм Гудковим на ютубі 24 Каналу

Крім того, Пригожину зараз нібито дозволили продовжувати вербувати людей в Росії. Його так звана "приватна військова компанія "Вагнера" серйозно "пошарпана" після боїв в Бахмуті.

Їм потрібні люди. Гадаю, Путін вважає його своїм проєктом. І дозволяє йому це робити – продовжувати вербувати юдей на території Росії,
– зауважив Гудков.

Вагнерівці захопили в полон російського підполковника: коротко

  • Терористи з ПВК "Вагнера" та кадрові російські військові знову конфліктують. І це – на руку Україні.
  • Нещодавно вагнерівці захопили в полон командира 72 мотострілецької бригади російської армії Романа Веневітіна. Це сталося нібито після погодженого відходу терористів з власних позицій на Бахмутському напрямку. Вони зняли з ним принизливе відео.
  • Згодом, вже після звільнення з полону, Веневітін розповів, що сталося. Там була дивна історія з погрозами вбивства, крадіжкою танків та зґвалтуваннями.