За відповідне рішення проголосували 233 народних обранців, як розповіла кореспондентка 24 каналу у прямому ефірі.

Читайте також: Бюджет-2019 та заборона "руського миру": чим займатимуться депутати 18 жовтня

Законопроект передбачає судову і досудову процедуру банкрутства фізособи. Зокрема, пропонується дозволити застосувати до фізособи, яка не в змозі погасити борги, їх реструктуризацію, в іншому випадку – визнати його банкрутом із задоволенням вимог кредиторів.

До прикладу, якщо людина взяла кредит, але з часом вона втратила платоспроможність і визнана банкрутом, то всі гроші, які вона винна банку, повертати не потрібно, адже в такому випадку фізичну особу визнають невинною.

Цей законопроект стосується і людей, які брали кредити в іноземній валюті. Оскільки нині гривня девальвувала, а курс долара вищий, ніж був 5-6 років тому, то через суд цю заборгованість можна перевести у гривні по нинішньому курсу валют і виплатити борг не в доларах, а в гривнях.

Депутати вважають, що цей законопроект виведе з кризи людей, які через несталий курс долара не можуть виплатити борги, що брали декілька років тому.

Інфографіка законопроекту про процедуру банкрутства
Інфографіка законопроекту про процедуру банкрутства

До слова, 18 жовтня Верховна Рада України прийняла законопроект, що передає Андріївську церкву в постійне користування Вселенському Патріархату. Це рішення має сприяти прискоренню отримання Томосу про автокефалію української православної церкви.