Зокрема, він заявив, що Україна поставила собі завдання вдвічі збільшити силу нашого повітряного щита. За його словами, "сьогодні початок цього".

Дивіться також Сьогодні початок цього, – Зеленський про завдання вдвічі збільшити силу української ППО

Зеленський провів нараду стосовно української ракетної програми

Сьогодні провів нараду щодо нашої ракетної програми. Я вдячний кожному і кожній, хто працює заради неї, і наближає абсолютно справедливу нашу здатність дійсно відчутно відповідати Росії на цю агресію,
– заявив президент.

За його словами, це питання безпосередньо стосується глобальної стабільності та безпеки. Він зазначив, що у Кремлі повинні знати, що безкарними вони не залишаться та обов'язково відповідатимуть за свої злочини.

Важливо Безпрецедентна 100-річна угода між країнами: Зеленський поговорив з новим прем'єром Британії

Зауважимо, що вже неодноразово зазначалося про серійне виробництво та створення нових зразків ракет за допомогою цієї програми. У квітні 2024 року Володимир Зеленський у своєму зверненні також повідомляв про "позитивні результати".

До слова, Росія й досі продовжує отримувати титан від інших країн. За допомогою цієї сировини агресор виготовляє "Кинджали", "Калібри", "Х-101" та іншу зброю, якою щодня тероризує Україну.

Титанові руди та концентрати ввозять до країни-агресорки переважно з дружніх країн. Але одним з основних постачальників цінної сировини виявилась австрійська компанія Osttor. Ба більше, вона належить громадянам України й лише за час повномасштабної війни завезла агресору сировини на 5,5 мільйонів доларів.

Зверніть увагу Комплексний пакет рішень щодо подолання енергокризи: Зеленський розповів деталі

Україна отримала Patriot

  • Зауважимо, що у зверненні 5 липня Володимир Зеленський подякував Німеччині за Patriot, який уже в Україні. Президент наголосив, що це сильна новина. Окрім того, глава держави подякував США за ще один крок для зміцнення нашої ППО.
  • "Працюємо далі, і будуть обов'язково нові рішення. Українці вже довели, що немає таких російських ракет, які ми не могли б збити. І максимум робимо, щоб російський терор програв, підкреслив президент.
  • Додамо, Німеччина передала Україні третій Patriot. Посол Мартін Єгер наголосив, що ЗРК посилить захист населення та інфраструктури країни від літаків, безпілотників та ракет.