Таку думку 24 Каналу висловив колишній працівник СБУ, експерт Українського інституту майбутнього Іван Ступак. За його словами, росіяни натепер імпровізують. Ввечері 29 травня в Україні знову оголосили повітряну тривогу – третю за добу.

До теми Росія влаштувала комбіновану атаку вночі та повторний удар вдень: головне про терор 29 травня

"Щось росіян підганяє – настільки інтенсивно і немає розпланованості, якоїсь тактики. Не кажу про останні потуги, але до цього все рухається", – сказав Ступак.

Головною ціллю росіян лишається військова техніка

Важливо не публікувати будь-яку інформацію, пов'язану з дислокацією української військової техніки, тому що це пріоритетна ціль загарбників.

"Передусім росіяни налаштовуватимуться на місця розміщення нашої військової техніки. На жаль, у них є успіхи у влучанні в такі об'єкти", – зазначив експрацівник СБУ.

Ворог моніторить наші ефіри, соцмережі лідерів думок і блогерів. Визначити місце розміщення техніки можна за найдрібнішими ознаками – навіть за стовпом.

Російські атаки: останні новини

  • Вночі 29 травня Росія вкотре обстріляла Україну. Окупанти запустили на Київ спершу "Шахеди", а потім і крилаті ракети.
  • Вдень російські загарбники знову завдали удару по українських містах. Потужні вибухи пролунали в центральних районах Києва, є поранений.
  • Очільник української розвідки Кирило Буданов виступив зі зверненням після ракетної атаки з боку Росії 29 травня. Він пообіцяв росіянам, що вони пошкодують.