Полювання убивць

Стовп вогню виривається під час старту важкої металевої туші. Важке спекотне повітря обтікає гарячий метал, злегка закручуючи на стабілізаторах. Тремтливе, стрімке тіло ракети йде в ніч, однакову і над західною, і над південною, і над північною Україною.

Радимо росіяни зазнають масштабних втрат в Україні: реальні дані прориваються в ефір

Так працює українське ППО

І десь піднімаються у небо літаки. Чергова зміна звично (ох, б**ть, як швидко це стало позначатися словом "звично"!) падає під ліхтарі, відмашка, старт, машина легко злітає в брудне небо. Пілот посміхається. Він любить цей момент. Незважаючи ні на що – любить.

Повертаються направляючі. Хтось закурює, всупереч інструкціям. Десь тягнуть жовтий дерев'яний ящик з ракетою. Дим, чомусь неодмінний дим стелиться вздовж асфальту, що нагрівся за довгий день.

Цікаве росіяни пішли на відчайдушний крок у білорусі: що це означає для України

Летять ракети. Шукають сліпими носами точку удару. Мчать, прагнучи роздерти, розпластати на шматки наші міста. Уйо**щні у своїй безкарності. Бридкі у своїй впевненості. Мертві у своїй суті.

Перед ними – прекрасна у своїй безбашенності, вмінні та витонченості розгортається протиракетна оборона України. Сушки, здається, зависають у прозорому небі. Невидимі промені радарів обмацують ефір, відшукуючи ту саму "групу й**аних цілей". Спекотною іскрою летить в ніч недопалок вбивці ракет.

Місто засинає. Прокидається ППО. Дай вам Боже здоров'я, хлопці.

Актуальне – українська ППО знищила 7 ворожих літаків за 11 хвилин: дивіться відео