Про це 24 каналу розповів секретар РНБО України Олексій Данілов. Він також зазначив, що потрібно називати речі своїми іменами: що Росія – країна-терорист, Путін – терорист. Разом зі своїми спільниками він вже пройшов межу розуміння поняття "цивілізований світ".

Читайте також Від нас вимагають здати державні інтереси, переломна ситуація настала, – Данілов про переговори

За його словами, всі декларації, які були доречні на початку війни, коли йшли військові дії – мали сенс. Але коли триває геноцид нашого населення, знищується інфраструктура і заяви такі ж мляві – виглядає трошки дивно.

Така тотальна ізоляція найбільш підійшла для наших стосунків з Росією. Ба більше – ми на сьогодні захищаємо Європу.

Олексій Данілов про режим ізоляції для Росії: дивіться відео

За словами Данілова, чергові мляві заяви, що вони щось засуджують чи їм щось не подобається – вже виходять за певні межі.

"Не ми починали цю війну. Для того, щоб Путін її закінчив, треба зробити дуже просту річ – він має забратися разом з усім свої мотлохом з нашої держави, вийти на кордони 1991 року – після цього ми можемо почати з ним ті чи інші перемовини", – резюмує секретар РНБО України.

Росія – лякала увесь світ

Росію всі дуже сильно боялися, всі не давали нам жодного шансу – нещодвано Борис Джонсон дав велике інтерв’ю, він там розповідав, хто і як себе поводив у лютому.

Для нас це не стало новиною, ми розуміли, як себе поводить та чи інша країна стосовно Росії. Але зараз ситуація змінюється, коли завдяки нашим ЗСУ, Президенту, громадянам – ми довели світові, що Росію можна бити, щоб знищити це зло – вони змінюють свою думку,
– каже Олексій Данілов.

Дякуючи ЗСУ та нашому населенню, за словами секретаря РНБО, багато країн змінити свою думку. Багато країн дійсно почали нам допомагати і якщо такий темп буде надалі – питання нашої перемоги, лише питання часу.

Росіяни завдали чергового удару по українській енергосистемі: важливе

  • Російські окупанти атакували Україну понад 70 ракетами та дронами. Лише українську столицю ворог атакував 31 ракетою. Окупанти знеструмили АЕС, ТЕС та ГЕС.
  • Валерій Залужний наголосив, що росіяни не можуть здолати ЗСУ, тому воюють з мирними громадянами,
    теплоелектростанціями, лікувальними закладами і навіть немовлятами.
  • Андрій Нєбитов – начальник Головного управління Нацполіції Київщини – заявив, що внаслідок обстрілу Київської області загинули 6 людей. Окрім того, понад 35 людей постраждали.
  • В Укренерго розповіли, що цього разу процес відновлення світла займає більше часу. Усе тому, що ціллю атаки 24 листопада були переважно об'єкти генерації й це спричинило системну аварію та масові знеструмлення споживачів в Україні та Молдові.