Цинічну заяву Кадиров зробив в телеефірі російських пропагандистів, пише 24 Канал. Він сказав, що вважає неправильним вести переговори з Зеленським.

Дивіться також "Робота ФСБ": Кадиров заявив, що на його помічника скоїли замах

Кадиров зібрався підписувати "документи" із Зеленським

Кадиров видав кілька образливих висловлювань на адресу Зеленського та заявив, що нібито б швидко схилив президента України до підписання "необхідних документів".

"Я вважаю, що Зеленський – терорист, сільський сатаніст, фашист він... Але я швидко переконав би його, я швидко підписав би всі документи, які необхідні", – сказав самопроголошений глава Чечні.

Кадиров видав абсурдну заяву про наступ до Польщі

  • Рамзан Кадиров заявив, що він планує "взяти" Одесу, Київ та Харків і дійти до Польщі. Причому він видав маразматичну фантазію про те, що західні танки не страшні для Росії, оскільки в них є ППО, яка нібито все збиває.
  • Висловлювання Кадирова має єдине пояснення – це вплив препаратів. Зокрема, глава Кабінету міністрів Чеченської Республіки Ічкерія за кордоном Ахмед Закаєв заявив, що Кадиров наркозалежний вже 15 років.
  • Наразі самопроголошений лідер Чечні вже не контролює себе без таблеток та не розуміє, що відбувається у реальності. Тому не варто дивуватися його заяві, що росіяни буцімто планують завоювати Польщу.
  • При цьому Кадирову все ж слід звернути увагу на заяву польського лідера Анджея Дуди. Останній попередив, що напад на Польщу означатиме війну з НАТО.