Під час зустрічі з Володимиром Зеленським Блінкен констатував, що над Україною нависла безпрецедентна загроза.

Більше про це Блінкен зустрівся із Зеленським на прохання Байдена: ключові теми розмови

Блінкен наголосив, що США чітко вказали Росії на те, що у разі агресії проти України, дії Кремля матимуть серйозні наслідки не лише з боку Штатів, але й з Європи та інших країн світу.

За останні кілька років українці показали, що за допомогою друзів з усього світу вони можуть подолати будь-які перешкоди,
– наголосив він.

За словами голови Держдепу США, сила України, США та ЄС залежить від єдності. Тож, як зауважив Блінкен, мета Росії – створити розкол між країнами.

"Однак ми не можемо дозволити це зробити. Українці, ми повинні діяти спільно і посилити цю єдність. Адже вона є найбільш важливою зараз", – підсумував Блінкен.

Своєю чергою, Володимир Зеленський подякував за потужну підтримку України з боку США.

Про що говорили Блінкен та Зеленський: дивіться відео

Загроза російського вторгнення до України: головне

  • Про можливість повномасштабного російського вторгнення у західних ЗМІ говорять ще від жовтня 2021 року. За даними розвідки, Росія активно нарощує війська біля наших кордонів.
  • Через загрозу вторгнення та вимоги Росії щодо нерозширення НАТО, які називають "гарантіями безпеки" протягом 10 – 13 січня відбулися переговори російських делегатів з США, НАТО та ОБСЄ.
  • За даними американської розвідки, Росія активно готується до провокацій на Донбасі, щоб виправдати своє вторгнення до України, яке можливе вже цієї зими.
  • Росія всіляко заперечує свої агресивні наміри, хоча кремлівські пропагандисти з екранів відкрито говорять про можливість введення військ на нашу територію.